1 / 12
AUDI A8 3.0 TDI
6.000 €
01.05.2023 09:41

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Останато

Audi A8 3.0 tdi 232hp
Avtomatski menuvac
Servisiran maslo,filtri i plocki na kocnicite
Reparirani jastuci i nov kompresor
Vo ispravna sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
077545272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам