1 / 7
Продавам гарнитура за седење
300 €
27.05.2022 18:06

Кавадарци / Кавадарци

Продавам гарнитура за седење со клуб маса, трпезариска маса со 6 стола и комода за телевизор (телевизорот е гратис)

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
075328604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам