1 / 5
Gitarski efekt pedali
2.500 МКД
04.08.2022 07:48

Демир Капија / Неготино

Nux drive force-------5000den
Tc electronic analog delay---PRODADENA
Joyo dynamic compresor---2500den
MXR stereo chorus M 167 (1980g.)vintage--cena po dogovor
Line selector --------1200den.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
075426681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам