1 / 12
Se prodava skuter 250cc malce vozan
600 €
Цената не е фиксна
800 €
27.05.2022 18:24

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

Yiying 250cc

Километри:

15000

Se prodava skuter 250cc malce vozan, cena 800 ne e fiksna imame prostor za dogovor ima dotatoci kufer.

077677237

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам