1 / 1
STUDENTSKA RABOTNA PRAKSA HRVATSKA
1 €
27.05.2022 19:18

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Сезoнска работа во Хрватска!!!
Имаме потреба од 5 работници за ресторан во околина на Сплит.
Обезбеден смештај во близина на ресторанот и храна.
Плата 1200 евра нетто + бонуси
Услов за возраст: од 25 до 35 години
Услов за јазик: предност имаат апликантите со познавање на англиски јазик
Поаѓање: јуни

Контакт: 078 411 640
eviva-service@outlook.com

Евива Кадровски услуги,
Лиценцирана агенција за работа во земјата и странство

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

eviva
Потврден огласувач
078411640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам