Нива во с.Мургаш
8.000 €
11.06.2022 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

7992 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во с.Мургаш, о.Куманово, со површина од 7992 м2, К.П. 1176, улица Пударица , катастарска култура 11000, класа 6

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
075331133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам