1 / 12
Hamachi 150cc
950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 21:21

Чашка / Велес

Марка:

Останати марки

Вид:

Туринг

Година:

2015

Модел:

HAMACHI

Hamachi 150cc so 5000km fabricka sostojba redovno menuvano ulje vo motorot
mala potrosnja 3l 100km se prodava poradi kupuvajne na kros mozna e zamena so moja doplata
Poveke info 078 905 224

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
078905224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам