1 / 2
Retro Fotelji фотељи
3.000 МКД
16.06.2022 12:10

Битола / Битола

Две Ретро фотељи добро одржани без оштетувања не се никогаш префарбувани или тапацирани. Цена за двете 3000ден.ФИКСНО

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

077442282
Потврден огласувач
077442282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам