1 / 2
Mercedes atego kran kiper
18.500 €
18.07.2022 09:23

Кисела Вода / Скопје

Prodavam mercedes atego kran kiper vo odlicna sostojba registrirano servisirano bez zameni 2007 godina euro 4 lice za kontakt dejan 078216364

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
078229076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам