1 / 12
Se prodava Mitsubishi Outlander
1 €
28.01.2023 18:52

Битола / Битола

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Outlander

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava 070 207 064 078 207 407

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nizo
Потврден огласувач
078207407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам