1 / 8
Izdavam stan vo Daljan pogled na ezero
1 €
25.09.2022 11:03

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Izdavam stan vo daljan na 2min od plaza
Stanot ima golema dnevna soba pregradena so siber vrata istata se zaklucuva moze da spijat 4-5 luge
4ti sprat bez lift
Oprema klima, kabelska, masina za alista, komplet kunja

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Boban
Потврден огласувач
071223255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам