1 / 1
URBAN LIVING izdava stan vo Vlae
250 €
14.06.2022 21:36

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

VLAE

URBAN LIVING izdava namesten nov stan vo Vlae na prizemje.stanot mozze i da se iznajmi prazen za deloven prostor.Ima parking Shifra E75 tel 075222841 i 078967010

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Urban Living
Rimska 3
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Урбан Ливинг продава 3собен стан во Ѓорче Петров

62000 €

УРБАН ЛИВИНГ издава луксузно наместен стан во Центар 60м2

450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам