1 / 8
Kanterica Holz Her 071/261-615
1.800 €
10.06.2022 11:25

Ресен

Cena 1800€ ima prostor za dogovor okolu cenata tel 071 261 615 masinata e vo proces seuste se raboti frezeri od gorna i dolna strana secenje naprad nazad

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Zoran Gorgioski
Потврден огласувач
072206755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам