1 / 3
Se prodvaat Jabra GN2000 Duo, Soundtube, IP
700 МКД
Денес 21:56

Скопје Центар / Скопје

Jabra GN2000 Duo, Soundtube, IP Slusalkite se za onie koj se zanimaavat so centrali i agenti, ostanati se samo uste 8 parcinja, koristeni no vo super sostojba imaat 2 priklucoci QD i USB. i 2 sip 100 SIP STATION

https://www.jabra.ca/supportpages/jabra-gn2000#/#2019-02-05

https://mkh-electronics.com/product/interactive-intelligence-sip-100-sip-station-2/

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

Slave
Потврден огласувач
070440866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам