1 / 6
Kukli i fiskalna
1 €
Цената е фиксна
28.05.2022 06:42

Охрид / Охрид

Prodavam kukli za izlog i fiskalna kasa golema kukla 8000 den ,kukli polovinki 700 den ,fiskalna kasa 6000den se e mnogu malce vreme koristeno

Категорија: Останато

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
078331552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам