1 / 12
Продавам стан во Чаир
1.000 €
Цената не е фиксна
20.08.2022 15:15

Чаир / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

86 m²

Греење:

Централно

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Вуковарска бр.11

Продавам стан во Чаир во близина на ресторан Фа-Фа. Се продава полунаместен со нова кујна. Станот поседува дневна соба со трпезарија, кујна, две спални соби, купатило, гостинско купатило, остава и тераса. Станот е на 8ми кат и има прекрасен поглед на градот на југ и север. Постои можност за надградба над него на уште еден стан со иста површина. Паркинг обезбеден пред зграда.

Shes banesen ne Çair prane restorantit Fa-Fa. Shitet gjysem i mobiluar me kuzhine te re. Apartamenti ka nje dhome ndenje me ambjent ngrenie, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet, tualet per mysafire, qilar dhe verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te dhe ka nje pamje te bukur te qytetit ne jug dhe veri. Ekziston mundësia e përmirësimit të tij në një apartament tjetër me të njëjtën sipërfaqe. Ofrohet parkim perballe pallatit.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

skopje
Потврден огласувач
070332858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам