1 / 12
Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.
1.600 €
Цената е фиксна
1.800 €
04.08.2022 12:15

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2004

Модел:

Beverly S 250ie

Километри:

15000

Сервисиран во одлична состојба.
Регистриран до 01.06.2023год.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Deutcshe Wagen
Потврден огласувач
070365150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам