1 / 4
Opel vectra dlux - опел вектра
3.500 €
Цената е фиксна
04.06.2022 19:42

Демир Хисар

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam opel vektra deluxe. 120kw.
Uvezena od austria. Carineta Plateni davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
075606497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам