1 / 4
Mašina za sladoled
По Договор
19.06.2022 18:27

Охрид / Охрид

Se prodava mašina za sladoled
Caprigiani
vo odlična sostojba,

- Cena po dogovor -

070 391 463
070 391 463
070 391 463

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Fiat
Потврден огласувач
076737095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам