PRODAVAM TOCAK MAX - SOFT ROAD CITY ADVANCE 18 BRZINI 26''
150 €
28.05.2022 10:45

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

PRODAVAM VELOSIPED MAX CITY ADVANCE SOFT ROAD STEEL FORK PERFORMANCE 18-BRZINI SO KVALITETNI I ORGINALNI PRENOS ZAPCANICI, MENUVACI I SHALTERI, V - BRAKE ALUMINSKI RACKI I KOCNICI, COMFORT SEDISTE, 26 - KA ALUMINSKI BANDAZI SO BUKVALNO NOVI GUMI ORGINALNITE MNOGU MALKU VOZEN KOMPLET SOCUVAN FUNKCIONALEN KVALITETEN VO ODLICNA SOSTOJBA!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Скопје
Потврден огласувач
078 235 531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам