1 / 1
10.5-inch iPad Pro Wi-Fi - Silver
270 €
01.09.2022 16:35

Аеродром / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

Tabletot e vo odlicna sostojba kako nov

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Sase
Потврден огласувач
077907631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам