1 / 5
Medicinaki УВ стерилизатор / UV sterilizator
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2022 10:47

Врапчиште / Гостивар

Medicinaki УВ стерилизатор / UV sterilizator

Kontakt na Viber 071234361

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071234361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам