1 / 9
Se izdava luksuzen deloven objekt za poveke nameni
8 €
09.07.2022 11:31

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

460 m²

Izdavame luksuzen deloven objekt od 460 m2 od koj 330m se vnatresen del i 150 terasa, objektot moze da bide so razlicna namena kako restorant, kafe bar, kancelarii i slicno. Poveke info na 071227346

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

srdjan
Потврден огласувач
070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам