1 / 7
SE PRODAVA SEAT LEON 1.4 TSI 1
6.200 €
18.03.2023 09:40

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Seat Leon 1.4 TSI. Kolata e vo odlicna sostojba, so realni kilometri.Dva kluca ,servisna kniska, proverka kade sakate, garancija za kilometri.Bez zameni, ima mal prostor za dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070555784
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам