1 / 3
D e l o v i Alfa Romeo 166
1 €
28.07.2022 11:07

Виница / Виница

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 166

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

D e l o v i

Alfa Romeo 166 2.4 Jtd

Ispravna sostojba pali vozi !!!
Funkcionalna klima

Info: 077873777

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

_____
Потврден огласувач
077873777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам