1 / 7
Seat alxambra tel.077848923
1.750 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2023 20:05

Штип / Штип

Марка:

Seat

Модел:

Alhambra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Servis komplet napraven info 075327938

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

vlado
Потврден огласувач
075327938
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам