1 / 1
Se prodava Aprilia sr50
1.080 €
Цената е фиксна
07.08.2022 17:06

Охрид / Охрид

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2005

Модел:

Factory

Километри:

15000

Se prodava Aprilia sr50 vo odlichna sostojba 15 400 km Registrirana osigurana so mali zabeleshki po bojata maks brzina 100 Bez zameni....

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Jovce
Потврден огласувач
075381022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам