1 / 9
Trikatna kuka kaj noviot stadion vo Tetovo
120.000 €
28.05.2022 13:08

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

362 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Savo Tasevski Br.39

Се продава 3 катна куќа кај новиот стадион

Вкупна квадратура: 362 м2
Куќа: 242 м2
Двор: 120 м2

- Со комплетна документација, со скица и имотен лист.
- Со приклучена канализација
- Со супер поглед кон стадионот и градот

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Naser
Потврден огласувач
0041767064001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам