1 / 5
Viliger zenski klasika uvezen od CH 072 585027
5.500 МКД
03.07.2022 13:38

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

25 "

Viliger velosiped od CH

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Mimi
Samoilova 156
Потврден огласувач
072585027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам