1 / 4
Rigovi Shapphire RTX 580 8GB Special Edition
1.490 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

18x Rigovi so 6x Shapphire RTX 580 8GB Special Edition

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
071262227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам