1 / 1
Rakija prepecenica
200 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.06.2022 17:09

Кисела Вода / Скопје

Prodavam domasna rakija prepecenica
Zolta i bela
200den-litar
Za povekje info na 075 733 666

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
075251515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам