1 / 12
Mercedes C200 CDI
7.750 €
15.08.2022 12:40

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e vo odlicna sostojba.
Registrirano do 31.01.2023 so zelen karton.
Napraven e komplet servis.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072 232 688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам