1 / 6
terratec grabster av 400 usb ured so video in,analog,od vhs
1.000 МКД
16.09.2022 14:51

Аеродром / Скопје

terratec grabster av 400 usb ured so video audio in,analog,snimanje vo kompjuter od video vhs signal,ili postari kameri idr.so usb kabel. Swiss

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Видео плеери

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
070561390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам