1 / 1
Општи работници во областа на производство на тапациран мебе
По Договор
28.05.2022 17:33

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Шуман има потреба од општи работници во областа на производство на тапациран мебел со или без работно искуство.

За подетални информации јавете се на 078 390 384; 032 390 394

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Шуман Инжинеринг
Потврден огласувач
078390384
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам