1 / 6
UNIVERZALNA LIZGALKA SO POVEKE ELEMENTI
25.000 МКД
Цената е фиксна
28.05.2022 17:44

Гевгелија / Гевгелија

Lizgalka so kukicka so poveke elementi, zabavna i lesna za montiranje. Dokolku sakate da im priredite vistinaska zabava na otvoreno na vasite deca nema da pogresite, maksimalno ke ja iskoristite. Kako nova e...

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
075474704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам