1 / 12
PASSAT B.5 B5.5 1.9TDI 1.8BENZIN
1 €
20.06.2022 12:17

Делчево / Делчево

PASSAT B5 B5.5 1.9TDI 1.8BENZIN samo na delovi 1.9 Tdi 66kw 81kw 74kw 85kw 96kw I 1.8 benzin 92kw info 068526031

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ДУЛЕ
Потврден огласувач
078 526 031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам