1 / 9
se prodava baraka.vikendica
4.500 €
28.05.2022 19:07

Сарај / Скопје

se prodava baraka so zhelezna konstrukcija moze da se koristi kako vikendica. barakata e 6m.so 5m.komplet 30 kvadrati krovot mu e pokrien so keramidi i moze da se diga komplet. 4500eu.fiksna cena

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

nusret
Потврден огласувач
071277141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам