1 / 3
Kupuvam skuter ( vespa) 50 cc 125 cc do 550 evra
500 €
Цената не е фиксна
26.07.2022 11:19

Битола / Битола

Марка:

Vespa

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

50cc baotian

Километри:

5000

Kupuvam skuter do 550 evra
TELEFON 077 42 81 81
Mozi baotian hamachi glanz yiying kopija na aprilia
Generic ili keeway
Od bt i okolinata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се бара од:

Ivan G.
Потврден огласувач
071306133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам