1 / 5
HARLEY DAVIDSON 883 IRON
13.299 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 11:36

Гостивар / Гостивар

Марка:

Harley Davidson

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2017

Модел:

IRON 883

Sostojba, Nov !!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078244000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам