1 / 3
Prodavam detski tocak
4.500 МКД
02.07.2022 08:53

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

14 "

PRODAVAM DETSKI TOCAK ODLUCEN

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
070 360 349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам