1 / 5
Kawasaki BN125 Eliminator
590 €
Денес 04:54

Струга / Струга

Марка:

Kawasaki

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

1999

Модел:

Bn 125 Eliminator

Километри:

35000

Kawasaki BN125 Eliminator
Donesen od Švajcarija.
Ne e carinet.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Kemall
Потврден огласувач
70212123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам