1 / 9
LS2 VALIANT II golemina M
14.000 МКД
29.08.2022 22:07

Аеродром / Скопје

Продавам нова кацига LS2 Valiant II модуларна на преклоп, големина M (57-58см) со графитен дизајн.

Доаѓа со оригинал торба, anfi-fog додаток, сончев визир на спуштање. Користена е на 3 возења.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Се продава од:

Orce
Потврден огласувач
078440660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам