1 / 5
Walkmaxx startkiAkcija!!!
1.200 МКД
21.09.2022 14:18

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Бела

Trend print Walkmaxx startki
Овој одличен модел патики со забавен дизајн со линии ќе ви понуди ново ниво на поддршка и стабилност на вашите стапала, без да ја жртвувате флексибилноста. Со цел да ви помогнат да останете активни цел ден, Walkmaxx Trend Старките имаат заоблен ѓон, влошка од мемори пена и пета со ЕВА перниче за целосна удобност на стапалата. Достапни во димензии 36-42 во прекрасен дизајн со линии.

Цена во продавница-по која се купени1.890,00 ден.
Нема на залиха
Kontakt viber
077 606650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам