1 / 5
CZ 75 BD POLICE cal 9 luger
1 МКД
Цената е фиксна
23.09.2022 05:44

Скопје Центар / Скопје

*** NOV *** NOV *** SE PRODAVA REDOK PRIMEROK NA CZ 75 POLICISKA VERZIJA SO POSEBEN KVALITET SO
LADNO KALENA CEVKA . IMA I INDIKATOR ZA KURSUM VO CEVKA I E SO TRI CIFREN SERISKI BROJ

IMA ISPUKANO OKOLU 20 KURSUMI

KONTAKT 070750222

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

reklama
Потврден огласувач
070750222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам