1 / 12
Clio
7.100 €
02.08.2022 10:18

Кочани / Кочани

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Автомобил во одлична состојба, без никакви забелешки. Редовно сервисирано и одржувано возило со сервисна историја. Два клуча. Направен генерален сервис пред 500км.
Регистрирано цела година до 27.05.2023.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076227076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам