1 / 12
Mercedes S320 CDI
1 €
Цената не е фиксна
26.09.2022 12:15

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 320

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes S320 CDI motor menuvac podvozje jastuci perfekten klima.ispravna el na stakla soncev krov greenje masaza na sedista 18 bandazi i tn mozna zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071369013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам