1 / 1
Kuqa u centar na tetova kaj sharena xhamija
1 €
13.06.2022 13:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1988

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

B.Milladinovi 109

Shtepia posedon 360 m 2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

MTM
Потврден огласувач
075201515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам