1 / 4
Mlin Cirkular kombiniran
4.200 МКД
01.08.2022 18:14

Струга / Струга

Monofazen mlin ima i Cirkular se prodavat bez motor, a moze ii so motor 1.5kw.Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Heftalica heftalici pneumatski zamena

400 МКД

Elektro motor elektromotor sever 1,5kw

140 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам