Нива во Ново Конско
32.000 €
Цената не е фиксна
29.05.2022 14:16

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1580 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Нивата се наоѓа во Ново Конско ,покрај самиот пат на само 6 километри оддалечена од Гевгелија.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
078218727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам