1 / 12
DAIHATSU TERIOS 4X4 2009
7.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 14:34

Охрид / Охрид

Марка:

Daihatsu

Модел:

Terios

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 DAIHATSU TERIOS🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Doneseno od Svajcarija
Prenos na 4 trkala
4x4 ❄️❄️❄️
1.5 Benzin⛽️
144,000km
2009 God
Odlicna sostojba
Napraven full servis na voziloto
Pleteni site davacki do registracija
I Registrirano cela Godina
Tell 071532292

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KLIMENT
Потврден огласувач
071532292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам